Blog > Komentarze do wpisu
Pekin - na ukończeniu siedziba telewizji centralnej CCTV

Nazwano go „skręconym pączkiem z dziurką” - to przyszła siedziba chińskiej telewizji CCTV. To jeden z najgłośniejszych, najdroższych i nabardziej kontrowersyjnych budynków przebudowanego Pekinu , który szykuje się do Igrzysk 2008'. Teraz zbliża się chwila połączenia niesymetrycznych wież budowli.  Autorem projektu jest holenderski architekt Rem Koolhaas. W Europie jego pomysły są krytykowane jako zbyt ryzykowne i zbyt drogie.

sobota, 24 listopada 2007, juniorchina

Polecane wpisy

Komentarze
monitoring24alarmy
2013/04/11 16:48:37
Nowoczesne systemy telewizji przemysłowej powstają w największych miastach świata.
Chiny są krajem, w którym systemy telewizji cctv są największymi inwestycjami.
Zapraszam ba blog poświęcony największemu projektowi systemu monitoringu cctv jaki powstaje w w chińskim mieście Chongqing.
Skalę na jaką ma on być zrealizowany wskazuje liczba 500 000 kamer CCTV jakie mają pracować w tym systemie.

monitoring24alarmy.blogspot.com/2012/10/inteligentny-monitoring-gigantyczny.html

O Chinach piszę na co dzień do Gazety ale od pewnego czasu czuję, że to nie wystarczy - trzeba je też pokazać. Właśnie dlatego otwieram foto-blog.Źródłem wielu materiałów jest nieoceniony China Digital Times - arcyciekawa strona o Chinach, gdzie jest wszystko- blogi, artykuły, fotografie i filmy. Na rok przed Igrzyskami w Chinach są setki dziennikarzy. Efekt to eksplozja ekscytująych materiałów. Podkreślam: to nie są moje wideo i zdjęcia. Pod każdym znajdziecie jego źródło.